Brrrrrr....pomoc aky ucholak. :-)
uf, ten je teda vypasený....
uááááááááááááááááááá!!!fuj. díky projektu jsem zjistila, že hmyz fakt ne, radši jen zdálky.
Zverejnenie komentára
Ražná tehlička z lievito madre Pri krmení LM som rozmýšlala, aký chlebík upečiem zo zostávajuceho kvásku (bolo mi ho ľuto vyhodiť)...väčši...
3 komentáre:
Brrrrrr....
pomoc aky ucholak. :-)
uf, ten je teda vypasený....
uááááááááááááááááááá!!!
fuj. díky projektu jsem zjistila, že hmyz fakt ne, radši jen zdálky.
Zverejnenie komentára