Wow! Parádna:) Mňa by zlákala už len obalom:))Gabi
Zverejnenie komentára
Ražná tehlička z lievito madre Pri krmení LM som rozmýšlala, aký chlebík upečiem zo zostávajuceho kvásku (bolo mi ho ľuto vyhodiť)...väčši...
1 komentár:
Wow! Parádna:) Mňa by zlákala už len obalom:))Gabi
Zverejnenie komentára